Yerli tasarım&üretim

Deha 3D yazıcılar fiyat performans oranı yüksek olarak %100 bizim tarafımızdan tasarlandı ve üretildi. Korunaklı çelik kasası hem sağlam ve darbelerden koruyucu hem de titreşim ve sarsıntı önleme özelliğine sahiptir. Tüm elektronik kartları kapalı özel haznesinde sabit ve korunaklıdır.

İthal rakiplerinden çok daha ekonomik olmasına rağmen kalite ve özellik olarak onlarla yarışabilecek durumda hatta bir çok konuda onlardan üstündür.


Özellikler Açıklama
Baskı çözünürlüğü 90-300 mikron
Baskı alanı boyutları 205x205x200
Isıtıcı tabla var
Kontrol paneli 4 satır LCD ekranı ve SD kart ile çalışabilen bilgisayardan bağımsız çalışan kontrol paneli
Filament çapı ve tipi 1.75mm çap ile ABS, PLA,PVA. NYLON ve türevleri
Baskı ucu çapı 0.4mm .0.2, 0.3, 0.4, 0.5, 0.6, 0.8, 1.0 mm istenildiğinde değiştirilebilir baskı uçları
Yazılım Açık kaynak kodlu ücretsiz yazılımlar ile kullanıma uygun
Dış boyutlar 345 x 355 x 450 mm

Kalite

Deha 3D yazıcılar baskı kalitesinden ve performansından ödün vermeden üretiliyor. 3D yazıcıların tamamını kendimiz ürettiğimiz için yüksek kaliteyi düşük fiyatlarda sunabiliyoruz.

Yazıcınız ne kadar kaliteli olursa olsun iyi kalibre edilmemiş ise sonuç hüsran olabilir. Deha 3D yazıcıların tamamı uzun test sürelerinin sonucunda en yüksek performans ve kalite ile çalışabilecek şekilde önceden ayarlanmış şekilde size ulaşır

Tüm ayarları yapılmış

Üstün kaliteli baskı

Garanti & Teknik Servis

3D yazıcılar hayatımıza yeni yeni girmeye başladığı için hepimiz biraz bu makineleri kullanmaya çekiniyor ve bu teknolojiye temkinli yaklaşıyoruz. Bunun ana sebebi pahalı olduklarını düşünmemiz ve bozulursa ne yaparım endişesini atamamamızdan kaynaklanıyor. "3D Yazıcı Market" markası altında 4. senemizi dolduruyoruz. Bu süre içinde sayısız müşterimize yedek parça, sarf malzemesi, teknik servis ve baskı hizmeti konularında yardımcı oluyoruz.

Biz Deha 3D Yazıcılarımıza garanti ve teknik servis sunuyoruz çünkü ürünümüzün arkasındayız. Sorununuzu çok kısa süre içinde çözüyoruz çünkü vidasına kadar kendimiz tasarlayıp monte ettik.

İçiniz rahat olsun